Маж се самоуби со скок од зграда во Капиштец

Македонија
Typography

Утринава околу 03:00 часот маж де самоуби скокајќи од зграда во скопската наделба Капиштец.

Засега нема информации зошто човекот решил да стави крај на својот живот, скокајќи од зграда на улицата „Френклин Руџвелт“ бр.4 

Итната медицинска помош констатирала само смрт. Полицијата изврши увид на местото.

 

Регистрирајте се со вашето име и емаил адреса на нашиот сервис и бидете секогаш во тек со новости од Македонија и Светот.